Tulla koju, mis on briljantselt puhas ja läigib, on suurepärane ja rahustav tunne. Pakume parimat ja usaldusväärset kodukoristusteenust, mis vastab iga kliendi nõudlikele soovidele. Teostame koduskoristust igat tüüpi majapidamises – korterid, majad, ridaelamud.

Leiame teile ja teie kõrgetele nõudmistele puhtuse osas vastava inimese, kes igal koristuskorral teab ja korrastab teie kodu teie elustiili kohaselt. Kodukorisutusteenuse sageduses lähtume kliendi soovidest ja sõlmitud kokkulepetest, näiteks kord nädalas või üle nädalase intervalliga.

Kogenud ja puhtusele orienteeritud kodukoristaja alustab oma tööd kõrgematelt pindadelt – kapipealsed, kõrged riiulid. Edasi puhastatakse tolmust ja mustusest elektripistikud, uksepiidad ja –lingid, aknalauad ja –raamid, põrandapinnad sh. liistud. Liikudes ülemistelt pindadelt alumistele, vähendab tolmu ja mustuse langemist puhastele pindadele, mistõttu kestab puhtus ja tolmuvaba keskkond kauem.

ACE Puhastus kodukoristaja puhastab kõikides eluruumides tolmu mööblilt, pildiraamidelt, nipsasjadelt, aknaraamidelt ja –laudadelt. Kohtpuhastus akendelt ja läikivatelt pindadelt. Kodukoristaja puhastab tolmuimejaga vaibad, diivanid ja tugitoolid ja nende alused põrandapinnad; kõvad põrandapinnad, mis pestakse ka niiskepesuga. Kodukoristaja sätib korda vaibad ja kardinad ning vajadusel korrastab voodid.

ACE Puhastus kodukoristaja puhastab köögis kõik kodutehnika, töötasapinnad, lauad ja toolid. Puhastab, küürib ja desinfitseerib kraanikausi ja valamukapi. Puhastab ahju, külmiku nii seest kui väljast. Tõmbab puhtaks tolmuimejaga põrandapinna ja seejärel teostab märgpesu.

ACE Puhastus kodukoristaja peseb, küürib ja desinfitseerib vannitoas dushialused, vannid ja kraanikausid. Puhastab ja desinfitseerib valamukapid ja WC-potid. Poleerib kroomitud ja läikivad pinnad. Peseb põrandad ja plaaditud seina pinnad. Tühjendab prügiämbrid, vahetab rätikud ja WC/vannitoa vahendid.

Pole parimat võimalust, kui lasta ka hooajaline suurpuhastus teostada oma ala professionaalidel. Kodus, kus on teostatud hooajaline suurpuhastus, aitame säilitada kogu sellel puhtusel ja värskusel. Pakume eripuhastustöödena erinevaid kodukoristusega seotud teenuseid. Lähemalt saad tuvuda SIIN. Leiame teile ja teie kõrgetele nõudmistele puhtuse osas vasatava inimese, kes igal koristuskorral teab ja korrastab teie kodu vastavalt teie elustiilile.