Tutvustus

ACE Puhastus on puhastus -, koristusteenuseid ja kinnisvarahooldusteenuseid pakkuv ettevõte, mis omab kogemusi puhastuse valdkonnas juba 15 aastat.

Igapäevases koristustöös kasutame ainult kvaliteetseid ja professionaalseid töövahendeid ning kaasaegseid tehnoloogiaid, mis võimaldavad pakkuda tipptasemel kvaliteeti ka kõige nõudlikumale kliendile. Selleks, et hoida koristustööde objektidel teostatavate tööde kvaliteet kõrge, teostame järjepidev  teenuste kvaliteedi järelvalvet.

Meie peamiseks ettevõtte ressursiks on töötajad, seepärast pöörame suurt tähelepanu töötajate täiendusõppele ja nende pädevuse tõstmisele. Meie puhastusteenindajad on erialaselt koolitatud ning omavad aastate pikkust töökogemust.

Tagame ohutu ja turvalise puhastusteenuse pakkumise ERGO Insurance SE tsiviilvastutuskindlustusega.

Kõrged nõudmised kvaliteedile, Tellija soovidega arvestamine, professionaalne meeskond, tähtaegadest ja lubadustest kinnipidamine võimaldavad olla meil usaldusväärne partner.

Me lähtume iga kliendi individuaalsetest vajadustest nii teenuse sisu kui ka vormi osas. Meie jaoks on oluline iga klient ning tema rahulolu. Oma praegustele ning tulevastele teenuste tellijatele pakume paindlikku ja kliendisõbralikku teenindust, mida meie senised kliendid on kõrgelt hinnanud.

ACE Puhastus soovib olla Teile pikaajaliseks ja lojaalseks  koostööpartneriks!

Kvaliteet

ACE Puhastus pöörab suurt tähelepanu pakutava teenuse kvaliteedile. Kvaliteedi hindamisel lähtume EVS 914:2012 standardist ning kliendi soovidest. Iga objektiga on seotud ACE Puhastuse objekti teenindav projektijuht, kes teostab osutava teenuse kvaliteedi järelvalvet.

ACE Puhastuse puhastusteenindajad omavad pikaajalist puhastustööde teostamise kogemust ning kasutavad tööde teostamiseks ainulu kvaliteetseid sertifitseeritud töövahendeid.

Väärtused

ACE Puhastus väärtustab ja  hindab:

  • Tellija soovidega arvestamist ja koostöövalmidust.
  • Professionaalset ja oma tööd armastavat
  • Tähtaegadest ja lubadustest kinnipidamist.